Polecamy

Park Linowy

Park Linowy - atrakcje SzczawnicyPark Linowy Szczawnica

Zapraszamy wszystkich lubiących aktywny wypoczynek! 

Park Linowy ABlandia w Szczawnicy zlokalizowany jest w wyjątkowym miejscu, nad brzegiem rzeki Grajcarek w sąsiedztwie dolnej stacji kolejki linowej na Palenicę oraz najdłuższej Promenady w Polsce.

W Parku Linowym znajduje się szereg atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób starszych.

W Parku Linowym znajdują się:

ATRAKCJE PARKU:

1. TRASA ŻÓŁTA - trasa przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 6 roku życia. Twoje dziecko uczy się  podejmowania decyzji, ćwiczenia pomagają rozwijać takie cechy jak umiejętność oceny ryzyka, przełamywanie obaw i stymulują kreatywność. Na trasie tej uczestnicy korzystają ze sprzętu analogicznie jak na każdej trasie linowej wysokościowej. Na trasie znajdują się kładki, belki, zjazd tyrolski i wiele innych.

Szczawnica Park Linowy2. TRASA ZIELONA – Standard - trasa linowa uniwersalna, dla dorosłych i dzieci. Trasa łatwa na wysokości ok. 6-9 metrów nad poziomem gruntu licząca 20 przeszkód różnego rodzaju, takich jak przejście ścianką wspinaczkową, przejazd na deskorolce, zjazd tyrolski, itp. Jest to idealna trasa na początek, dostarczająca dużo emocji i wrażeń! Czas przejścia wraz ze szkoleniem ok. 1,5h.

 3. TRASA CZARNA EXTREME - należy do najbardziej wymagających tras linowych zlokalizowanych w sieci Parków ABlandia. Trasa dla prawdziwych twardzieli. Zdobycie tej trasy napawa dumą. Trasa zaprojektowana w sposób, który z jednej strony wymaga wysiłku i prawdziwej walki i z drugiej strony pozwala poczuć odprężenie i przyjemność przy jej pokonywaniu. Jeżeli lubisz walkę, adrenalinę  i extreme na tej trasie na pewno to znajdziesz. Czas przejścia (trudno określić od 1,5h do 2,5h).

4. WYSPA PIRATÓW - atrakcja dostępna dla dzieci od 3 r.ż., projekt innowacyjny zapewniający wspaniała zabawę dla dzieci. Na tej trasie znajdują się atrakcje związane z klimatami pirackimi, takimi jak tratwa, koło sterowne wieża bociania, flaga piracka itp. Trasa zabezpieczona w całości siatkami asekuracyjnymi.                                             

5. KORT TENISOWY- istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu

6. SIATKÓWKA PLAŻOWA

Więcej na stronie:

http://www.ablandia.pl