Polecamy

Park Linowy Ablandia Krościenko - Krościenko nad Dunajcem [Sport, Rekreacja]

Informacje

Dane kontaktowe

Park Linowy Ablandia Krościenko

adres: Park Linowy Ablandia Krościenko
ul.Jagiellońska
34-450 Krościenko nad Dunajcem

telefon: 664 911 478

email: wyślij wiadomość

Informacje

PARKI LINOWE ABLANDIA

NIESAMOWITA PRZYGODA, AKTYWNOŚĆ, ADRENALINA, RADOŚĆ, WSPANIAŁA ZABAWA,

to określenia najlepiej opisujące klimat Parków Rozrywki ABlandia.

Co to jest PARK LINOWY?

Park Linowy stał się ostatnio bardzo popularną formą aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest to niezwykle ekscytująca przygoda na świeżym powietrzu dla całych rodzin, znajomych, osób, ceniących sobie zdrowy tryb życia, dzięki której możesz przetestować swoją fizyczną i psychiczną siłę, wytrzymałość, zwinność, równowagę i elastyczność. Wędrując trasami linowymi będziesz się wspinał od drzewa do drzewa po ruchomych kładkach, wiszących siatkach, a nawet możesz przejechać beczką po linach od drzewa do drzewa. W zależności od Twoich sił, możliwości i doświadczenia możesz wybrać odpowiadającą Ci trasę linową…

Dla najmłodszych przygotowaliśmy kilka atrakcji:

Trasa JUNIOR/Wyspa PIRATÓW (od 3 lat), wysokościowy plac zabaw dla dzieci z elementami trasy linowej. Na drzewach zamontowane są platformy z domkami, które uatrakcyjniają zabawę dzieci. Wszystkie przeszkody są zabezpieczone specjalnymi siatkami asekurującymi przed upadkiem.

Trasa linowa ŻÓŁTA (min. 110 cm wzrostu), trasa linowa łatwa położona na wysokości 2-4 metrów nad poziomem gruntu, przeznaczona dla początkujących zdobywców parków linowych. Dzieciaki przechodzą trasę w uprzęży asekuracyjnej, pod czujnym okiem rodziców i instruktora!

KULE WODNE – moc niesamowitej zabawy i śmiechu!

Są to aktywności podczas, których dzieci poprzez zabawę na świeżym powietrzu zdobywają nowe umiejętności, mierząc siły na zamiary. Uczą się podejmowania odpowiednich decyzji i pokonywania barier. Rozwijają sprawność ruchową łączącą się nierozerwalnie ze zdrowiem fizycznym jak i psychicznym. U dziecka ćwiczenia ruchowe wpływają również na kształtowanie jego osobowości oraz takich cech jak: samodzielność, opanowanie, skupienie uwagi, szybkość reakcji, zwinność, wytrwałość w pokonywaniu przeszkód.

Dla starszych dzieci oraz dorosłych proponujemy:

TRASY LINOWE o różnym stopniu trudności zawierające kilkadziesiąt ciekawych przeszkód. Koniecznie musicie się odważyć i pokonać swoje lęki!  Naprawdę nie jest to trudne zadanie! Dla początkujących mamy trasę łatwą, dla bardziej zaawansowanych, trasę trudniejszą, bardziej wymagającą, na wyższej wysokości. Wystarczy, że przejdziesz jedną z nich, a poczujesz się prawdziwym zdobywcą! Nie ma przecież rzeczy niemożliwych!

TRASY ZJAZDOWE- Absolutny HIT! Uczepieni liny, siedząc wygodnie w uprzęży, uczestnicy przejeżdżają jak pociąg pospieszny nad prawie całym parkiem! Zjazd zakończony jest lądowaniem w sieci pajęczej podwieszonej na linach bungee. Fantastyczna zabawa!

KULE WODNE – Chcesz chodzić po wodzie? Teraz jest to możliwe. Sprawdź – niesamowita zabawa, dużo śmiechu (dla dzieci i dorosłych),

WIEŻA MOCY –  (18 metrów) spróbuj swoich sił na kombinacjach wspinaczkowych zainstalowanych na wieży – jedyna taka atrakcja na południu Polski,

BIG SWING – potężne wahadło (lubisz adrenalinę, musisz spróbować),

PowerFAN - Chcesz poczuć się jak agent 007 – masz teraz szansę, skocz na PowerFAN’ie

Korzystając z powyższych aktywności, kształtujemy w sobie wytrwałość, odwagę, uczymy się pokonywać lęk i podejmować wyzwania. Hartujemy organizm, wzmacniamy go fizycznie i psychicznie. Wykonując ćwiczenia linowe na świeżym powietrzu, aktywnie odpoczywamy, odstresowujemy się i oczyszczamy swój organizm. Tego typu aktywność powoduje również łagodzenie napięć oraz poprawę nastroju.

Zdjęcia

Mapa

49.439465,20.406270

wyślij wiadomość

Pola pogrubione są wymagane.