Polecamy

Na skale pokoje Szczawnica - Szczawnica [Kwatery]

Informacje

Dane kontaktowe

Na skale pokoje Szczawnica

adres: Na skale pokoje Szczawnica
św. Krzyża 10
34-460 Szczawnica

telefon: 018 262 13 79

komórka: 604 430 003

email: wyślij wiadomość

Informacje

Zapraszamy do naszego obiektu, na letni i zimowy wypoczynek, wyjazdy weekendowe. Organizujemy nie tylko wypoczynek dla indywidualnych osób, ale także dla grup zorganizowanych, wycieczki szkolne, młodzieżowe, zakładowe, konferencje, szkolenia i inne spotkania. Dla dzieci i młodzieży upusty i korzystnie niskie ceny. Budynek położony w centrum Szczawnicy z pięknymi widokami na góry, np. na Palenice.

Oferta

Do Gości dyspozycji komfortowe pokoje, z łazienką, balkonem, telewizorem, czajnikiem bezprzew. +naczynia. Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe. Na każdym piętrze lodówka. Na życzenie możliwość zamówienia pełnego wyżywienia.

Atrakcje

Posiadamy dużą sale ze sprzętem nagłaśniającym dla zorganizowania imprez tanecznych (dodatkowa opłata). Na terenie obiektu parking, możliwość zorganizowania ogniska, grilla. Posiadamy własny transport dla grup wycieczkowych. W pobliżu znajdują się źródła wód mineralnych, przystań flisacka, przejście graniczne na Słowację, wyciąg krzesełkowy całoroczny, puby, dyskoteki. W Jaworkach miłośnicy jazdy w siodle mogą odwiedzić stadninę koni, a zima skorzystać z kuligów.

Zdjęcia

Mapa

49.422910,20.489598

wyślij wiadomość

Pola pogrubione są wymagane.