Aktualności:Dzień Dziecka w Jaworkach 16 Maj 2012 o 18:15

Arena Narciarska Jaworki – Homole tegoroczny Dzień Dziecka obchodzi 2 czerwca. Z okazji święta najmłodszych przygotowaliśmy dla nich masę ciekawych atrakcji. Pamiętamy także o rodzicach – oni również nie będą się u nas nudzić i aktywnie spędzą czas. 

1 czerwca też oczywiście nie zapomnimy o dzieciakach – tradycyjnie jak co roku każdy, kto nie ukończył 16 lat będzie mógł skorzystać z darmowych przejazdów naszą koleją linową!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Na pewno nikt nie wyjedzie od nas zawiedziony! 

Na 2 czerwca przygotowaliśmy dla Was między innymi: pokazy extremalnych modeli samochodów, samolotów i helikopterów R/C, przelot samolotu CESSNA z Aeroklubu w Nowym Targu, animacje dla dzieciaków: zabawy ruchowe, malowanie twarzy, gra w darta, itp.       

A wszystko to zupełnie za darmo!

Dodatkowo, po wcześniejszej rezerwacji oraz niewielkiej opłacie, będzie można pojeździć quadami lub samochodami terenowymi. Szukający nieco lżejszych wrażeń będą mogli spróbować swoich sił na MonsterRollerach. 

Zapraszamy też do korzystania z szeregu atrakcji znajdujących się na terenie naszego obiektu – boiska do gry w siatkówkę, toru przeszkód…

Więcej informacji na stronie www.arenanarciarska.pl.